Konkurs: Dodaj potrawę, zgarnij wagę!


Konkurs zakończony.


Zgodnie z obietnicą zapraszamy Was do udziału w pierwszym konkursie na najlepszy przepis dodany przez użytkowników portalu Dieter.pl. Do wygrania atrakcyjne nagrody: m.in. waga z analizatorem składu ciała.

Zasady konkursy:

  1. Zaloguj się na Dieter.pl

  2. Potwierdź udział w konkursie klikając w przycisk znajdujący się na dole tej strony (zgłaszając się do konkursu akceptujesz regulamin).

  3. Będzie nam miło, jeśli udostępnisz na portalu Facebook potwierdzenie udziału w konkursie, używając przycisku "udostępnij" na dole strony, aczkolwiek oczywiście nie jest to wymagane.

  4. Dodaj swoje propozycje potraw na Dieter.pl - przycisk znajduje się m.in. na dole tej strony oraz w Twoim panelu użytkownika.

  5. Możesz dodać dowolną liczbę przepisów - im więcej, tym większa szansa na wygraną.

  6. Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.

  7. Zwycięskie potrawy zostaną wybrane na podstawie ilości dodań do ulubionych (zdjęcie serduszka). W przypadku równej liczby głosów - sami wybierzemy zwycięski przepis.

  8. Aktualny ranking oraz listę zgłoszonych przepisów można śledzić klikając w przyciski znajdujące się nad zdjęciem konkursu.

  9. Po otrzymaniu Twojej propozycji zespół Dieter.pl zredaguje proponowany przepis. O jego pojawieniu się, bądź odrzuceniu poinformujemy Cię mailem. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania i selekcji proponowanych potraw oraz publikowania jedynie wybranych przepisów. W konkursie biorą udział jedynie zatwierdzone i opublikowane przepisy. Pamiętaj, aby najpierw zgłosić się do konkursu klikając w przycisk na dole strony PRZED dodaniem potrawy konkursowej.

  10. Zachęcamy do udostępniania dodanych i zatwierdzonych potraw na portalach społecznościowych, gdyż zwiększasz w ten sposób swoje szanse na wygraną.

Nagrody:

Miejsce 1:

Waga analityczna SMART SCALE V2 firmy Goclever

- kontrola poziomu zdrowia organizmu

- umożliwia pomiar 8 ważnych parametrów: masę ciała, masę mięśniową, ilość wody w organizmie, tkankę tłuszczową, masę kostną, otłuszczenie organów wewnętrznych, BMR - dzienne zapotrzebowanie kalorii, BMI - wskaźnik masy ciała

- płyta wykonana z hartowanego szkła

- duży, czytelny wyświetlacz

- aplikacje mobilne na system Android i iOS służące do komunikacji z urządzeniem

Miejsce 2:

Elektroniczna waga kuchenna KITCHEN SCALE 2 firmy Goclever

Miejsce 3 - 5

Zestaw gadżetów Dieter.pl - bawełniana torba na zakupy i 3 długopisy.

KONKURS JEST ORGANIZOWANY ORAZ SPONSOROWANY W CAŁOŚCI PRZEZ PORTAL DIETER.PL


×