BlogCo się działo z dieter.pl przez ostatnie pół roku?

2018-07-03

Od ostatniego wpisu minęło ponad pół roku. Miałem ambitny plan zrzucania wagi, który niestety spełzł na niczym, poniekąd dzięki olbrzymiemu zainteresowaniu naszym portalem po umieszczeniu wpisu na wykop.pl. Niemal każdą wolną chwilę po pracy spędzałem nad rozwojem serwisu. Paradoksalnie dieter wygrał z dietą ;).


Czytaj wpis

Schudnij z dieterem

2018-01-02

Niemal dla każdej/każdego z nas przychodzi taki dzień, kiedy stwierdzamy że ta kolejna dziurka w pasku, który musimy rozluźnić, aby móc się nim zapiąć, jest tą ostatnią. No pasaran, dalej nie idziemy! Dla mnie tym dniem był 26 listopada 2017 roku, gdy na wadze pojawiła się liczba 99,8 kg. Dziś chciałbym się z Wami podzielić strategią jaką obrałem i uzyskanymi do tej pory rezultatami. Jest to pierwszy wpis z serii #schudnijzdieterem, będę Was informował o postępach w kolejnych wpisach, aż do uzyskania założonej wagi docelowej (80 kg).


Czytaj wpis

Jak to działa - czyli krótka instrukcja obsługi dieter.pl

2017-12-28

Przygotowaliśmy dla Was krótki film instruktażowy, w którym pokazujemy jak prosta i intuicyjna jest obsługa dieter.pl. Miłego oglądania!


Czytaj wpis

Dawka czyni truciznę, czyli jak to w końcu jest z nasionami chia

2017-07-29

Ostatnimi czasy głośno jest o komunikacie wydanym przez Głównego Inspektora Sanitarnego, informującym o niedozwolonym użyciu nasion chia m. in. w jogurtach. Pociągnęło to za sobą falę artykułów piętnujących te nasiona, ostrzegających przed ich szkodliwym działaniem. Postanowiliśmy zbadać temat.


Czytaj wpis

Olej kokosowy - kontrowersyjny tłuszcz

2017-07-15

Olej kokosowy to ostatnimi czasy prawdziwy celebryta pośród produktów spożywczych. Promowany jest mocno na wielu blogach kulinarnych, gdzie podkreśla się m.in. jego korzystny wpływ na przemianę materii. Przyznajemy szczerze, że również ulegliśmy tej modzie i spora liczba przepisów na naszym portalu zawierała ten rodzaj tłuszczu. Postanowiliśmy jednak zbadać ten temat dokładniej i poszukać informacji w bardziej wiarygodnych źródłach.


Czytaj wpis

Jak działa Dieter.pl - czyli skąd biorą się kalorie?

2017-06-04

Skąd wzięły się wartości kaloryczne produktów i potraw? Co to znaczy dieta zbilansowana i co tak naprawdę prezentowane jest na wykresach z wartościami procentowymi udziałów źródeł energii w jadłospisach, produktach i potrwach? Przygotowaliśmy dla Was krótkie wyjaśnienie.


Czytaj wpis

Kilka słów o Dieter.pl

2017-04-29

Witajcie! Nazywam się Paweł Urban i chciałbym napisać kilka słów wstępu, o tym skąd wziął się serwis Dieter.pl, co tak naprawdę umożliwia i jaki jest jego planowany rozwój. Dla niecierpliwych już tutaj napiszę, że zależy to w dużej mierze od Was :). Zapraszam do czytania.


Czytaj wpis×