Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2000 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 420g |
13,06 zł
(13,99 zł) |
|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Cytryna | 3g |
0,04 zł
(13,99 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 320g |
5,56 zł
(8,69 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 410g |
3,17 zł
(4,17 zł) |
|
| Koperek suszony | 5g |
0,81 zł
(3,09 zł) |
|
| Marchew z groszkiem mrożona | 130g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Masło klarowane | 20g |
0,86 zł
(21,49 zł) |
|
| Masło orzechowe | 15g |
0,53 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 25g |
0,94 zł
(14,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 14g |
0,04 zł
(2,99 zł) |
|
| Mąka ziemniaczana | 14g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomidory | 200g |
1,06 zł
(3,99 zł) |
|
| Pstrąg strumieniowy, świeży | 200g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Płatki jaglane | 40g |
0,56 zł
(2,79 zł) |
|
| Ziemniaki, młode | 250g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Śmietana 18% | 80g |
0,68 zł
(1,69 zł) |