Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 140g |
1,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Jabłko | 180g |
0,79 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 1155g |
8,92 zł
(9,73 zł) |
|
| Kakao w proszku | 20g |
0,93 zł
(6,99 zł) |
|
| Koperek suszony | 5g |
0,81 zł
(3,09 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Masło | 6g |
0,15 zł
(4,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 165g |
6,18 zł
(14,99 zł) |
|
| Musli z rodzynkami i orzechami | 75g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 260g |
1,30 zł
(4,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 60g |
6,89 zł
(11,49 zł) |
|
| Otręby owsiane | 60g |
1,28 zł
(3,19 zł) |
|
| Pomidory | 370g |
1,97 zł
(3,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 10g |
0,25 zł
(0,75 zł) |
|
| Pstrąg strumieniowy, świeży | 200g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Płatki owsiane | 10g |
0,07 zł
(3,29 zł) |
|
| Sałata | 20g |
0,71 zł
(4,99 zł) |
|
| Siemię lniane | 5g |
0,05 zł
(3,99 zł) |
|
| Soda oczyszczona | 5g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Sok jabłkowy | 200g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szynka z indyka | 60g |
2,82 zł
(7,99 zł) |
|
| Ziemniaki, młode | 250g |
0,00 zł
(0,00 zł) |