Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2500 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Wsypać wszystkie składniki do pojemnika, wbić jajka, zmiksować blenderem, smażyć na oleju do ścięcia ok 10 min, przerzucić na drugą stronę na 2min.
propozycja przepisu przysłana przez: MyszkaKochaRahima
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 160g |
0,38 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 140g |
1,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukier | 5g |
0,01 zł
(2,99 zł) |
|
| Curry | 8g |
0,54 zł
(1,69 zł) |
|
| Czosnek | 5g |
0,22 zł
(2,19 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 25g |
0,37 zł
(1,49 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 170g |
2,95 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 112g |
0,78 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 200g |
1,54 zł
(2,78 zł) |
|
| Kakao w proszku | 5g |
0,23 zł
(6,99 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 20g |
0,37 zł
(1,49 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Majonez lekki (light) | 15g |
0,30 zł
(8,49 zł) |
|
| Mąka gryczana | 85g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka z ciecierzycy (cieciorki) | 85g |
1,70 zł
(7,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 45g |
0,31 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwki zielone marynowane, konserwowe | 38g |
0,66 zł
(3,49 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 0.25g |
0,04 zł
(1,69 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 300g |
5,50 zł
(10,99 zł) |
|
| Pesto z bazylią | 20g |
2,22 zł
(9,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 0.25g |
0,02 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 400g |
4,19 zł
(4,19 zł) |
|
| Płatki owsiane | 60g |
0,39 zł
(3,29 zł) |
|
| Rodzynki | 7g |
0,16 zł
(4,49 zł) |
|
| Rukola | 20g |
1,20 zł
(5,99 zł) |
|
| Ryż brązowy | 80g |
0,60 zł
(2,99 zł) |
|
| Sałata masłowa | 30g |
1,07 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 40g |
1,36 zł
(4,59 zł) |
|
| Sól himalajska | 5g |
0,05 zł
(3,49 zł) |
|
| Woda | 175ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |