Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Zmiksuj wszystkie składniki (lub wrzuć do wyciskarki).
Przepis przesłany przez użytkownika
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Hummus z chilli | 40g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Hummus z czarnuszką | 40g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jabłko | 460g |
2,01 zł
(3,49 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 30g |
0,56 zł
(1,49 zł) |
|
| Makaron spaghetti, kukurydziano-ryżowy | 80g |
1,82 zł
(5,69 zł) |
|
| Marchew | 315g |
0,96 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło orzechowe | 10g |
0,35 zł
(11,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 240ml |
2,28 zł
(9,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 30g |
2,63 zł
(4,38 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 480g |
8,79 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomarańcze | 240g |
1,50 zł
(7,49 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 200g |
2,10 zł
(4,19 zł) |
|
| Płatki jaglane | 30g |
0,42 zł
(2,79 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 12g |
0,32 zł
(5,29 zł) |
|
| Suszone pomidory | 40g |
1,00 zł
(6,99 zł) |
|
| Tuńczyk w wodzie | 60g |
2,47 zł
(6,99 zł) |