Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Białko ubijamy na pianę ze szczyptą soli. Żółtka ucieramy , dodajemy do ubitego białka na sztywno żółtka oraz przesianą mąkę. Przekładamy do naczynia do pieczenia / foremki. Dodajemy owoce np. banan/ borówki/ maliny. Pieczemy w 180 stopach około 10 minut.
Autor: qba100
Zmiksuj wszystkie składniki (lub wrzuć do wyciskarki).
Przepis przesłany przez użytkownika
1. Sałatę opłucz przełóż do miseczki. 2. Wszystko pokrój i wyłóż na sałatę. 3. Skrop oliwą i dopraw. 4. Zjedz z opieczonym chlebem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Bazylia świeża | 6g |
0,48 zł
(7,99 zł) |
|
| Czarne oliwki | 30g |
1,05 zł
(4,99 zł) |
|
| Fasola szparagowa | 200g |
2,44 zł
(5,49 zł) |
|
| Jabłko | 360g |
1,57 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 150g |
1,05 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 50g |
0,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Makaron penne (pełnoziarnisty) | 100g |
1,12 zł
(4,49 zł) |
|
| Malina | 50g |
1,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Marchew | 15g |
0,05 zł
(2,29 zł) |
|
| Mąka ryżowa | 30g |
0,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 50g |
2,20 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieczywo tostowe, grahamowe | 90g |
1,17 zł
(6,49 zł) |
|
| Pomarańcze | 240g |
1,50 zł
(7,49 zł) |
|
| Pomidory | 340g |
1,81 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 240g |
3,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Rukola | 40g |
2,40 zł
(5,99 zł) |
|
| Ser mozzarella | 90g |
2,30 zł
(3,19 zł) |
|
| Suszone pomidory | 90g |
2,25 zł
(6,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |