Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Płatki gotujemy w mleku lub zostawiamy na noc do nasiąknięcia. jabłko i orzechy kroimy w drobną kostkę i dodajemy do płatek. Podajemy na ciepło lub na zimno
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Chleb żytni | 175g |
1,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Jabłko | 180g |
0,79 zł
(3,49 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 150g |
1,23 zł
(2,79 zł) |
|
| Majonez | 75g |
1,57 zł
(6,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 12g |
0,45 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 200ml |
0,70 zł
(3,49 zł) |
|
| Musztarda | 10g |
0,13 zł
(2,49 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 10g |
1,15 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 70g |
1,28 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka jalapeno | 100g |
6,66 zł
(19,99 zł) |
|
| Pesto z bazylią | 15g |
1,67 zł
(9,99 zł) |
|
| Pomidory | 100g |
0,53 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 50g |
0,33 zł
(3,29 zł) |
|
| Sałata masłowa | 20g |
0,71 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser camembert pełnotłusty | 40g |
1,46 zł
(4,39 zł) |
|
| Ser mozzarella | 150g |
3,83 zł
(6,38 zł) |
|
| Szczypiorek | 20g |
1,99 zł
(2,49 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 180g |
6,74 zł
(8,99 zł) |
|
| Tuńczyk w wodzie | 180g |
7,40 zł
(13,98 zł) |
|
| Zioła prowansalskie | 5g |
0,65 zł
(1,29 zł) |