Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Brokuły | 500g |
7,49 zł
(7,49 zł) |
|
| Czosnek | 5g |
0,22 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasola szparagowa | 450g |
5,49 zł
(5,49 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 250g |
4,35 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 284g |
1,99 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 200g |
1,54 zł
(2,78 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 220g |
1,81 zł
(2,79 zł) |
|
| Mandarynki | 70g |
0,80 zł
(7,99 zł) |
|
| Mąka jaglana | 30g |
0,36 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 20g |
0,88 zł
(10,99 zł) |
|
| Ryż brązowy | 170g |
1,27 zł
(2,99 zł) |
|
| Sezam | 15g |
0,39 zł
(7,79 zł) |