Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki rozdrabniamy na drobno i miksujemy.
Autor: qba100
Chleb smarujemy masłem, kładziemy twaróg, na niego pokrojone rzodkiewki. Doprawiamy do smaku. Jemy z gruszką
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 180g |
0,90 zł
(4,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 175g |
1,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 320g |
5,56 zł
(8,69 zł) |
|
| Gruszka | 150g |
1,05 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 5g |
0,23 zł
(6,99 zł) |
|
| Marchew z groszkiem mrożona | 130g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Masło | 25g |
0,62 zł
(4,99 zł) |
|
| Masło klarowane | 20g |
0,86 zł
(21,49 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 275ml |
0,96 zł
(3,49 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 14g |
0,04 zł
(2,99 zł) |
|
| Mąka ziemniaczana | 14g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Parówki popularne | 70g |
2,15 zł
(7,69 zł) |
|
| Pomidory | 100g |
0,53 zł
(3,99 zł) |
|
| Rzodkiewka | 30g |
0,62 zł
(2,49 zł) |
|
| Ser twarogowy chudy | 150g |
1,99 zł
(1,99 zł) |
|
| Ser twarogowy półtłusty | 350g |
5,59 zł
(7,98 zł) |
|
| Śmietana 18% | 80g |
0,68 zł
(1,69 zł) |