Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3000 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Chleb smarujemy masłem, dodajemy kolejno sałatę, szynkę i pokrojonego ogórka
Kroimy składniki, polewamy oliwą, posypujemy ulubionymi przyprawami i mieszamy ze szpinakiem. Podajemy z chlebem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 280g |
2,65 zł
(3,79 zł) |
|
| Czekolada deserowa | 100g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Filet z łososia | 160g |
15,74 zł
(24,59 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 160g |
6,23 zł
(7,79 zł) |
|
| Masło | 20g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 160g |
5,64 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 200g |
7,50 zł
(14,99 zł) |
|
| Mąka ryżowa | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Ogórek | 220g |
1,46 zł
(3,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomarańcze | 200g |
1,25 zł
(7,49 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 8g |
0,20 zł
(0,75 zł) |
|
| Suszone pomidory | 68g |
1,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 250g |
4,99 zł
(7,98 zł) |
|
| Szynka z indyka | 90g |
4,23 zł
(7,99 zł) |