Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Czekolada gorzka | 10g |
0,45 zł
(4,49 zł) |
|
| Dżem malinowy | 15g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 70g |
0,49 zł
(6,99 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 300g |
2,46 zł
(2,79 zł) |
|
| Majonez | 150g |
3,14 zł
(6,49 zł) |
|
| Masło orzechowe | 25g |
0,88 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 50g |
1,87 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 100ml |
1,80 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 120g |
0,36 zł
(2,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 40ml |
0,14 zł
(3,49 zł) |
|
| Musztarda | 20g |
0,26 zł
(2,49 zł) |
|
| Mąka owsiana | 105g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 17g |
0,75 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka jalapeno | 200g |
13,33 zł
(19,99 zł) |
|
| Pomidory | 120g |
0,64 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 80g |
0,53 zł
(3,29 zł) |
|
| Ser mozzarella | 350g |
8,93 zł
(9,57 zł) |
|
| Skyr - jogurt islandzki | 150g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szczypiorek | 40g |
3,98 zł
(4,98 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 360g |
13,49 zł
(17,98 zł) |
|
| Tuńczyk w wodzie | 360g |
14,80 zł
(20,97 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 10g |
0,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 120ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |