Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Sałatę opłucz przełóż do miseczki. 2. Wszystko pokrój i wyłóż na sałatę. 3. Skrop oliwą i dopraw. 4. Zjedz z opieczonym chlebem.
Zmiksuj wszystkie składniki (lub wrzuć do wyciskarki).
Przepis przesłany przez użytkownika
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Chleb żytni | 140g |
1,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Czarne oliwki | 30g |
1,05 zł
(4,99 zł) |
|
| Hummus z chilli | 40g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Jabłko | 460g |
2,01 zł
(3,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 240g |
1,85 zł
(2,78 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Marchew | 15g |
0,05 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło orzechowe | 10g |
0,35 zł
(11,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 20g |
0,88 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieczywo tostowe, grahamowe | 90g |
1,17 zł
(6,49 zł) |
|
| Pomarańcze | 240g |
1,50 zł
(7,49 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 240g |
3,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Płatki jaglane | 30g |
0,42 zł
(2,79 zł) |
|
| Rukola | 40g |
2,40 zł
(5,99 zł) |
|
| Rzodkiewka | 200g |
4,15 zł
(4,98 zł) |
|
| Ser mozzarella | 90g |
2,30 zł
(3,19 zł) |
|
| Suszone pomidory | 90g |
2,25 zł
(6,99 zł) |