Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Ugotuj kaszę. 2. Zmiksuj w blenderze wszystkie składniki. 3. Posyp sezamem.
Kanapki smarujemy masłem. Nakładamy sałatę, szynkę i pomidory. Posypujemy pieprzem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Czosnek | 1g |
0,04 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 1g |
0,13 zł
(1,89 zł) |
|
| Kasza jaglana | 52g |
0,50 zł
(3,39 zł) |
|
| Makaron penne (pełnoziarnisty) | 80g |
0,90 zł
(4,49 zł) |
|
| Mango | 420g |
7,90 zł
(7,99 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 150ml |
0,52 zł
(3,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Pieczarka świeża | 150g |
1,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Pomidory | 170g |
0,90 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki jaglane | 10g |
0,14 zł
(2,79 zł) |
|
| Sałata | 15g |
0,53 zł
(4,99 zł) |
|
| Serek homogenizowany naturalny, 0% tłuszczu | 200g |
2,69 zł
(2,69 zł) |
|
| Sezam | 5g |
0,13 zł
(7,79 zł) |
|
| Sos sojowy jasny | 15g |
0,42 zł
(4,19 zł) |
|
| Szynka z indyka | 40g |
1,88 zł
(7,99 zł) |
|
| Tymianek suszony | 1g |
0,20 zł
(2,19 zł) |