Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Zmiksuj banana z mlekiem i wlej do szklanki , możesz udekorować
Kanapki smarujemy masłem. Nakładamy sałatę, szynkę i pomidory. Posypujemy pieprzem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 240g |
1,20 zł
(4,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 175g |
1,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Fasola szparagowa | 200g |
2,44 zł
(5,49 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 100g |
1,74 zł
(8,69 zł) |
|
| Ksylitol | 7g |
0,36 zł
(12,99 zł) |
|
| Masło | 20g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 300ml |
1,05 zł
(3,49 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 60g |
0,75 zł
(4,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomidory | 170g |
0,90 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki ryżowe | 50g |
0,89 zł
(3,19 zł) |
|
| Ryż brązowy | 70g |
0,52 zł
(2,99 zł) |
|
| Sałata | 15g |
0,53 zł
(4,99 zł) |
|
| Sezam | 5g |
0,13 zł
(7,79 zł) |
|
| Szynka z indyka | 80g |
3,76 zł
(7,99 zł) |