Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 250g |
0,59 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 100g |
0,95 zł
(3,79 zł) |
|
| Czekolada deserowa | 50g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 300g |
5,21 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 150g |
1,05 zł
(6,99 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 200g |
1,64 zł
(2,79 zł) |
|
| Kumin (kmin rzymski) | 4g |
0,34 zł
(1,29 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Masło | 20g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 80g |
2,82 zł
(11,99 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 4g |
0,26 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 100g |
3,75 zł
(14,99 zł) |
|
| Mąka ryżowa | 50g |
0,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 30g |
1,32 zł
(10,99 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 2g |
0,34 zł
(1,69 zł) |
|
| Papryka czerwona | 330g |
6,04 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka ostra (mielona) | 2g |
0,13 zł
(1,29 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 4g |
0,10 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 20g |
0,13 zł
(3,29 zł) |
|
| Rzodkiewka | 40g |
0,83 zł
(2,49 zł) |
|
| Ser mozzarella | 300g |
7,66 zł
(9,57 zł) |
|
| Serek twarogowy ziarnisty | 150g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szczypiorek | 25g |
2,49 zł
(2,49 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 240g |
8,99 zł
(8,99 zł) |