Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Sałatę opłucz przełóż do miseczki. 2. Wszystko pokrój i wyłóż na sałatę. 3. Skrop oliwą i dopraw. 4. Zjedz z opieczonym chlebem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 360g |
1,80 zł
(4,99 zł) |
|
| Białko jaja kurzego | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 80g |
2,24 zł
(6,99 zł) |
|
| Cukier biały | 2g |
0,01 zł
(2,99 zł) |
|
| Cynamon | 10g |
1,27 zł
(2,29 zł) |
|
| Czarne oliwki | 30g |
1,05 zł
(4,99 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Mak niebieski | 5g |
0,16 zł
(6,29 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Migdały | 5g |
0,42 zł
(8,49 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 120ml |
2,16 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 500ml |
1,75 zł
(3,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 20g |
0,88 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Pieczywo tostowe, grahamowe | 90g |
1,17 zł
(6,49 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 240g |
3,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Płatki jaglane | 40g |
0,56 zł
(2,79 zł) |
|
| Płatki owsiane | 40g |
0,26 zł
(3,29 zł) |
|
| Rodzynki | 15g |
0,34 zł
(4,49 zł) |
|
| Rukola | 40g |
2,40 zł
(5,99 zł) |
|
| Ser mozzarella | 90g |
2,30 zł
(3,19 zł) |
|
| Suszone pomidory | 90g |
2,25 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 6g |
0,12 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 50ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |