Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki pasty miksujemy w blenderze (poza kiełkami). Powstałą pastą smarujemy pieczywo. Podajemy z kiełkami.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 140g |
4,35 zł
(13,99 zł) |
|
| Cebula | 25g |
0,06 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukinia | 300g |
3,00 zł
(8,49 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 50g |
0,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Kapusta pekińska | 200g |
1,88 zł
(7,99 zł) |
|
| Kiełki brokuła | 48g |
4,79 zł
(4,99 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 16g |
1,91 zł
(2,99 zł) |
|
| Musztarda | 40g |
0,52 zł
(2,49 zł) |
|
| Ogórek | 100g |
0,67 zł
(3,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Pesto z bazylią | 80g |
8,88 zł
(9,99 zł) |
|
| Pomidory | 120g |
0,64 zł
(3,99 zł) |
|
| Ryż brązowy | 80g |
0,60 zł
(2,99 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 24g |
0,63 zł
(5,29 zł) |
|
| Szczypiorek | 5g |
0,50 zł
(2,49 zł) |
|
| Tuńczyk w oleju | 85g |
2,75 zł
(5,99 zł) |
|
| Tymianek suszony | 4g |
0,80 zł
(2,19 zł) |