Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 100g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 30g |
0,84 zł
(6,99 zł) |
|
| Bulion warzywny | 500g |
54,61 zł
(55,92 zł) |
|
| Czosnek | 30g |
1,31 zł
(2,19 zł) |
|
| Gruszka | 260g |
1,82 zł
(6,99 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 70g |
0,49 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny (grecki) | 50g |
0,31 zł
(2,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 480g |
3,71 zł
(4,17 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 40g |
0,98 zł
(2,69 zł) |
|
| Malina | 40g |
0,80 zł
(9,99 zł) |
|
| Mango | 420g |
7,90 zł
(7,99 zł) |
|
| Marchew | 30g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło | 20g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 10g |
0,35 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 73g |
2,74 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 240ml |
0,84 zł
(3,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 6g |
0,53 zł
(2,19 zł) |
|
| Płatki migdałowe | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Płatki owsiane | 230g |
1,51 zł
(3,29 zł) |
|
| Seler, korzeń | 20g |
0,08 zł
(2,69 zł) |
|
| Serek homogenizowany naturalny, 0% tłuszczu | 200g |
2,69 zł
(2,69 zł) |
|
| Ziemniaki | 100g |
0,18 zł
(3,69 zł) |