Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1900 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 175g |
1,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cynamon | 2g |
0,25 zł
(2,29 zł) |
|
| Guarana mielona | 4g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Kiwi | 75g |
1,12 zł
(7,49 zł) |
|
| Majonez lekki (light) | 30g |
0,61 zł
(8,49 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 20g |
0,17 zł
(7,99 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 60g |
0,75 zł
(4,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 60g |
1,10 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieczona pierś z indyka | 90g |
2,17 zł
(14,49 zł) |
|
| Pomarańcze | 240g |
1,50 zł
(7,49 zł) |
|
| Pomidory | 170g |
0,90 zł
(3,99 zł) |
|
| Rodzynki | 15g |
0,34 zł
(4,49 zł) |
|
| Rukola | 40g |
2,40 zł
(5,99 zł) |
|
| Rzodkiewka | 90g |
1,87 zł
(2,49 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 30g |
1,02 zł
(4,59 zł) |
|
| Serek twarogowy ziarnisty | 120g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szczypiorek | 15g |
1,49 zł
(2,49 zł) |
|
| Szynka wołowa, gotowana | 30g |
2,00 zł
(19,99 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 124g |
4,64 zł
(8,99 zł) |
|
| Woda | 150ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |