Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Brzoskwinia | 80g |
0,56 zł
(3,49 zł) |
|
| Bułka grahamka | 75g |
1,03 zł
(1,78 zł) |
|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cynamon | 6g |
0,76 zł
(2,29 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 15g |
0,22 zł
(1,49 zł) |
|
| Jabłko | 350g |
1,53 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 180g |
1,26 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 180g |
1,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Kefir, 2% tluszczu | 250g |
1,69 zł
(1,69 zł) |
|
| Malina | 150g |
3,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 20g |
0,75 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 125ml |
1,19 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka ryżowa | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 20g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 20g |
0,43 zł
(3,19 zł) |
|
| Otręby pszenne | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomidory | 100g |
0,53 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 20g |
0,13 zł
(3,29 zł) |
|
| Szynka z indyka | 50g |
2,35 zł
(7,99 zł) |
|
| Łosoś, wędzony | 50g |
0,00 zł
(0,00 zł) |