Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Płatki zalewamy ok. 0,5 l wrzącej wody i odstawiamy pod przykryciem na kilka godzin. Następnie odlewamy z nich wodę. Zalewamy mlekiem i mieszamy z posiekanymi migdałami, pokrojonym na drobne kawałki bananem i karobem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 420g |
13,06 zł
(13,99 zł) |
|
| Banan | 480g |
2,40 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 20g |
0,56 zł
(6,99 zł) |
|
| Cytryna | 3g |
0,04 zł
(13,99 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 800g |
7,98 zł
(7,98 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 450g |
3,15 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 120g |
0,93 zł
(1,39 zł) |
|
| Kakao w proszku | 80g |
3,73 zł
(6,99 zł) |
|
| Karob | 6g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Kasza manna | 80g |
0,60 zł
(2,99 zł) |
|
| Ksylitol | 7g |
0,36 zł
(12,99 zł) |
|
| Migdały | 45g |
3,82 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 325g |
12,18 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 465ml |
1,62 zł
(3,49 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 10g |
0,25 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 50g |
0,33 zł
(3,29 zł) |
|
| Płatki ryżowe | 50g |
0,89 zł
(3,19 zł) |
|
| Serek twarogowy, homogenizowany, waniliowy | 40g |
0,00 zł
(0,00 zł) |