Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Brzoskwinia | 85g |
0,59 zł
(3,49 zł) |
|
| Chleb tostowy pełnoziarnisty | 92g |
0,64 zł
(3,49 zł) |
|
| Cukinia | 400g |
4,00 zł
(8,49 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 400g |
6,95 zł
(8,69 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 100g |
0,77 zł
(1,39 zł) |
|
| Kiełbasa podwawelska | 75g |
3,57 zł
(28,59 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 30g |
0,56 zł
(1,49 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 25g |
2,99 zł
(2,99 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 200g |
7,79 zł
(7,79 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Mieszanka chińska mrożona | 750g |
11,65 zł
(13,98 zł) |
|
| Miód pszczeli | 12g |
0,45 zł
(14,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 60g |
1,10 zł
(10,99 zł) |
|
| Polędwica sopocka | 24g |
0,68 zł
(16,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 260g |
2,72 zł
(4,19 zł) |
|
| Płatki owsiane | 10g |
0,07 zł
(3,29 zł) |
|
| Rzodkiewka | 75g |
1,56 zł
(2,49 zł) |
|
| Ser twarogowy półtłusty | 250g |
3,99 zł
(3,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 30g |
1,02 zł
(4,59 zł) |
|
| Serek homogenizowany naturalny, 0% tłuszczu | 200g |
2,69 zł
(2,69 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Woda | 500ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |