Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2500 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Wsypać wszystkie składniki do pojemnika, wbić jajka, zmiksować blenderem, smażyć na oleju do ścięcia ok 10 min, przerzucić na drugą stronę na 2min.
Przepis podesłany przez naszego użytkownika.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 112g |
0,78 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny (grecki) | 120g |
0,75 zł
(2,49 zł) |
|
| Kakao w proszku | 5g |
0,23 zł
(6,99 zł) |
|
| Makaron pełnoziarnisty | 120g |
1,44 zł
(5,99 zł) |
|
| Mieszanka włoska mrożona | 200g |
2,66 zł
(5,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 10g |
0,37 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 128ml |
0,45 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko migdałowe | 250g |
2,62 zł
(10,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 15g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 15g |
0,10 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy brazylijskie | 16g |
3,20 zł
(19,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 30g |
3,45 zł
(11,49 zł) |
|
| Przyprawa włoska | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Płatki jaglane | 50g |
0,70 zł
(2,79 zł) |
|
| Płatki owsiane | 100g |
0,66 zł
(3,29 zł) |
|
| Rodzynki | 7g |
0,16 zł
(4,49 zł) |
|
| Ser twarogowy półtłusty | 120g |
1,92 zł
(3,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 60g |
2,04 zł
(4,59 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |