Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb tostowy pełnoziarnisty | 92g |
0,64 zł
(3,49 zł) |
|
| Chleb żytni | 35g |
0,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Daktyle suszone | 100g |
3,19 zł
(3,19 zł) |
|
| Dżem malinowy | 15g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jabłko | 400g |
1,75 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 172g |
1,20 zł
(6,99 zł) |
|
| Kabanosy | 23g |
1,81 zł
(10,99 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 30g |
0,73 zł
(2,69 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 25g |
0,88 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 150g |
5,62 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 120g |
0,36 zł
(2,99 zł) |
|
| Morele suszone | 200g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka owsiana | 105g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 120g |
1,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 7g |
0,31 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy nerkowca | 200g |
26,64 zł
(29,97 zł) |
|
| Otręby pszenne | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 210g |
1,12 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 220g |
1,45 zł
(3,29 zł) |
|
| Schab pieczony | 30g |
1,34 zł
(6,69 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 30g |
1,02 zł
(4,59 zł) |
|
| Siemię lniane | 70g |
0,70 zł
(3,99 zł) |
|
| Skyr - jogurt islandzki | 150g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 120ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Śledź marynowany | 150g |
3,64 zł
(8,49 zł) |