Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Szynkę pokroić w plasterki, pomidorki na połówki, suszone pomidory w paski i czosnek w plasterki. Na oliwie podsmażyć szynkę, dodać suszone pomidory, pomidorki i czosnek, smażyć przez ok. 3 minuty mieszając co jakiś czas. Zmniejszyć ogień, dodać jogurt, doprawić solą i pieprzem i gotować mieszając, aż sos zgęstnieje. Podawać z makaronem
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 80g |
0,19 zł
(1,89 zł) |
|
| Czosnek | 20g |
0,88 zł
(2,19 zł) |
|
| Ekstrakt waniliowy | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 50g |
0,87 zł
(8,69 zł) |
|
| Filet z łososia | 80g |
7,87 zł
(24,59 zł) |
|
| Jogurt naturalny (grecki) | 400g |
2,49 zł
(2,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 250g |
1,93 zł
(2,78 zł) |
|
| Kakao w proszku | 10g |
0,47 zł
(6,99 zł) |
|
| Liść laurowy | 4g |
0,86 zł
(1,29 zł) |
|
| Makaron penne (pełnoziarnisty) | 80g |
0,90 zł
(4,49 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 80g |
3,12 zł
(7,79 zł) |
|
| Marchew | 100g |
0,31 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło orzechowe | 30g |
1,06 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 36g |
1,35 zł
(14,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 36g |
3,15 zł
(4,38 zł) |
|
| Ogórek kiszony | 50g |
0,44 zł
(7,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 5g |
0,03 zł
(6,99 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 2g |
0,34 zł
(1,69 zł) |
|
| Pieczywo tostowe, grahamowe | 110g |
1,43 zł
(6,49 zł) |
|
| Pieprz czarny | 5g |
0,45 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 80g |
0,66 zł
(2,49 zł) |
|
| Pomidory | 100g |
0,53 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 120g |
1,68 zł
(3,49 zł) |
|
| Por | 100g |
1,73 zł
(3,99 zł) |
|
| Ser mozzarella | 80g |
2,04 zł
(3,19 zł) |
|
| Suszone pomidory | 54g |
1,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 150g |
2,99 zł
(3,99 zł) |
|
| Szynka wieprzowa, gotowana | 130g |
8,94 zł
(54,99 zł) |
|
| Sól biała | 5g |
0,03 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 1.5ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ziele angielskie | 5g |
0,53 zł
(1,59 zł) |
|
| Ziemniaki | 50g |
0,09 zł
(3,69 zł) |