Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2800 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 160g |
0,38 zł
(1,89 zł) |
|
| Czosnek niedźwiedzi | 0.2g |
0,05 zł
(5,99 zł) |
|
| Jabłko | 600g |
2,62 zł
(3,49 zł) |
|
| Jarmuż | 250g |
6,99 zł
(6,99 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 350g |
6,52 zł
(7,45 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 60g |
1,47 zł
(2,69 zł) |
|
| Ksylitol | 28g |
1,45 zł
(12,99 zł) |
|
| Marchew | 135g |
0,41 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 15g |
0,53 zł
(11,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 0.2g |
0,01 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 72g |
2,70 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 240ml |
2,28 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka jaglana | 120g |
1,44 zł
(11,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 30g |
0,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Pieprz Cayenne | 0.01g |
0,00 zł
(2,29 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 135g |
1,12 zł
(2,49 zł) |
|
| Por | 140g |
2,43 zł
(3,99 zł) |
|
| Porzeczki czarne | 220g |
2,93 zł
(5,99 zł) |
|
| Płatki jaglane | 40g |
0,56 zł
(2,79 zł) |
|
| Płatki owsiane | 20g |
0,13 zł
(3,29 zł) |
|
| Serek homogenizowany naturalny, 0% tłuszczu | 400g |
5,38 zł
(5,38 zł) |
|
| Sól himalajska | 1g |
0,01 zł
(3,49 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Śliwki suszone | 80g |
2,66 zł
(4,99 zł) |