Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Jabłko | 450g |
1,96 zł
(3,49 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 60g |
1,47 zł
(2,69 zł) |
|
| Ksylitol | 28g |
1,45 zł
(12,99 zł) |
|
| Makaron pełnoziarnisty | 120g |
1,44 zł
(5,99 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Mieszanka włoska mrożona | 200g |
2,66 zł
(5,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 72g |
2,70 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 128ml |
0,45 zł
(3,49 zł) |
|
| Mąka jaglana | 120g |
1,44 zł
(11,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 45g |
0,31 zł
(6,99 zł) |
|
| Polędwica z indyka | 120g |
5,64 zł
(7,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 200g |
2,10 zł
(4,19 zł) |
|
| Porzeczki czarne | 220g |
2,93 zł
(5,99 zł) |
|
| Przyprawa włoska | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 60g |
2,04 zł
(4,59 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 70g |
1,04 zł
(5,19 zł) |
|
| Szparagi | 150g |
3,60 zł
(11,99 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |