Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3300 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 60g |
0,30 zł
(4,99 zł) |
|
| Bułka do hamburgera z sezamem | 106g |
1,47 zł
(4,15 zł) |
|
| Cebula czerwona | 20g |
0,09 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukier wanilinowy | 10g |
0,30 zł
(1,29 zł) |
|
| Gruszka | 390g |
2,73 zł
(6,99 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 110g |
0,77 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 75g |
0,73 zł
(3,39 zł) |
|
| Keczup (ketchup) | 30g |
0,42 zł
(5,29 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 60g |
1,47 zł
(2,69 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 200g |
4,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 82g |
3,07 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 700ml |
2,44 zł
(3,49 zł) |
|
| Musztarda | 40g |
0,52 zł
(2,49 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 240g |
0,72 zł
(2,99 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 20g |
0,17 zł
(7,99 zł) |
|
| Otręby pszenne | 40g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomidory | 40g |
0,21 zł
(3,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 2g |
0,05 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 120g |
0,79 zł
(3,29 zł) |
|
| Sałata | 10g |
0,36 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 40g |
1,36 zł
(4,59 zł) |
|
| Soda oczyszczona | 2g |
0,03 zł
(1,29 zł) |