Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3500 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Przepis podesłany przez naszego użytkownika.
Składniki miksujemy z dodatkiem odrobiny wody (do uzyskania odpowiedniej konsystencji, pozwalającej na wylanie zawartości na patelnię) i smażymy całość na średnim ogniu na oleju. W efekcie otrzymujemy jeden gruby naleśnik. Po przełożeniu na talerz smarujemy dżemem niskosłodzonym - proponujemy morelowy, ale świetnie sprawdzi się każdy niskosłodzony dżem.
W przepisie użyte są mąki bezglutenowe. Można je zastąpić mąką pszenną pełnoziarnistą.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cukier | 20g |
0,06 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukier trzcinowy nierafinowany | 3g |
0,03 zł
(5,49 zł) |
|
| Dżem morelowy niskosłodzony | 200g |
3,06 zł
(4,29 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 1600g |
15,96 zł
(15,96 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 956g |
6,68 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny (grecki) | 240g |
1,49 zł
(2,49 zł) |
|
| Kakao w proszku | 160g |
7,46 zł
(13,98 zł) |
|
| Migdały | 60g |
5,09 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 632g |
23,68 zł
(29,98 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 50ml |
0,17 zł
(3,49 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 144g |
0,43 zł
(2,99 zł) |
|
| Mąka ryżowa | 30g |
0,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka z ciecierzycy (cieciorki) | 30g |
0,60 zł
(7,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 50g |
0,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 20g |
0,50 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 80g |
0,53 zł
(3,29 zł) |
|
| Rodzynki | 30g |
0,67 zł
(4,49 zł) |
|
| Ser twarogowy chudy | 100g |
1,33 zł
(1,99 zł) |
|
| Ser twarogowy półtłusty | 240g |
3,83 zł
(3,99 zł) |