Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kanapkę smarujemy serkiem. Na kanapkę kładziemy szynkę i pomidor.
Autor: qba100
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Chleb tostowy pełnoziarnisty | 46g |
0,32 zł
(3,49 zł) |
|
| Chleb żytni | 175g |
1,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 8g |
0,96 zł
(2,99 zł) |
|
| Marchew | 45g |
0,14 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 8g |
0,52 zł
(1,29 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Pomidory | 250g |
1,33 zł
(3,99 zł) |
|
| Por | 50g |
0,87 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki drożdżowe | 30g |
5,10 zł
(16,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 10g |
0,07 zł
(3,29 zł) |
|
| Rukola | 20g |
1,20 zł
(5,99 zł) |
|
| Schab pieczony | 55g |
2,45 zł
(6,69 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 15g |
0,51 zł
(4,59 zł) |
|
| Serek homogenizowany naturalny, 0% tłuszczu | 200g |
2,69 zł
(2,69 zł) |
|
| Serek typu "Fromage" naturalny | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szynka z indyka | 50g |
2,35 zł
(7,99 zł) |
|
| Śliwki suszone | 40g |
1,33 zł
(4,99 zł) |