Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 680g |
1,61 zł
(1,89 zł) |
|
| Cukier | 5g |
0,01 zł
(2,99 zł) |
|
| Cynamon | 2g |
0,25 zł
(2,29 zł) |
|
| Czosnek niedźwiedzi | 0.6g |
0,14 zł
(5,99 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 20g |
0,30 zł
(1,49 zł) |
|
| Grejpfrut | 130g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 294g |
2,06 zł
(6,99 zł) |
|
| Jarmuż | 750g |
20,97 zł
(20,97 zł) |
|
| Kasza manna | 50g |
0,37 zł
(2,99 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 1050g |
19,56 zł
(20,86 zł) |
|
| Marchew | 405g |
1,24 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 6.6g |
0,43 zł
(1,29 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 200ml |
0,70 zł
(3,49 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 400g |
1,20 zł
(2,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 70g |
0,49 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 120g |
2,20 zł
(10,99 zł) |
|
| Pestki dyni | 5g |
0,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Pieczarka świeża | 660g |
6,59 zł
(9,98 zł) |
|
| Pieprz Cayenne | 0.03g |
0,00 zł
(2,29 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 405g |
3,36 zł
(4,98 zł) |
|
| Por | 420g |
7,29 zł
(7,98 zł) |
|
| Rodzynki | 15g |
0,34 zł
(4,49 zł) |
|
| Sól biała | 5g |
0,03 zł
(1,99 zł) |
|
| Sól himalajska | 4g |
0,04 zł
(3,49 zł) |
|
| Woda | 312ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |