Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kaszę jaglaną przelewamy na sitku zimną wodą, następnie wrzątkiem i znów zimną wodą. Posiekaną cebulę podsmażamy na patelni na rozgrzanym oleju, dodajemy pokrojone w kostkę cukinię i suszone pomidory, pomidory z puszki i ulubione przyprawy. Dusimy na wolnym ogniu pod przykryciem, pod koniec dodajemy koncentrat pomidorowy. Kaszę kładziemy na talerz i zalewamy zawartością patelni.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 420g |
13,06 zł
(13,99 zł) |
|
| Banan | 360g |
1,80 zł
(4,99 zł) |
|
| Białko jaja kurzego | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Cebula | 80g |
0,19 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukier biały | 2g |
0,01 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukinia | 200g |
2,00 zł
(8,49 zł) |
|
| Cynamon | 8g |
1,02 zł
(2,29 zł) |
|
| Cytryna | 3g |
0,04 zł
(13,99 zł) |
|
| Czosnek | 2g |
0,09 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasolka szparagowa mrożona | 225g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 120g |
0,93 zł
(1,39 zł) |
|
| Kasza jaglana | 70g |
0,68 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 20g |
0,37 zł
(1,49 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 25g |
0,94 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 120ml |
2,16 zł
(8,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Pomidory | 80g |
0,43 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 200g |
2,10 zł
(4,19 zł) |
|
| Płatki owsiane | 40g |
0,26 zł
(3,29 zł) |
|
| Rukola | 20g |
1,20 zł
(5,99 zł) |
|
| Schab pieczony | 40g |
1,78 zł
(6,69 zł) |
|
| Suszone pomidory | 120g |
3,00 zł
(6,99 zł) |