Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1900 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Śliwki płuczemy na sitku zimną wodą, następnie przelewamy wrzątkiem. Płatki zalewamy ok. 0,5 l wrzącej wody i odstawiamy pod przykryciem na kilka godzin. Następnie odlewamy z nich wodę. Mleko gotujemy i zalewamy nim płatki, pestki dyni i suszone śliwki. Całość mieszamy i zostawiamy pod przykryciem na kilka minut. Podajemy posypane cynamonem.
1. Dodaj wszystkie składniki do robota kuchennego i miksuj aż do uzyskania zwartej masy., 2. Z masy formuj kulki wielkości pralinek, obtocz w wiórkach kokosowych. 3. Kulki schowaj do lodówki na co najmniej 30 min aby stwardniały. Smacznego :)
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 15g |
2,39 zł
(3,18 zł) |
|
| Brokuły | 120g |
1,80 zł
(7,49 zł) |
|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb tostowy pełnoziarnisty | 92g |
0,64 zł
(3,49 zł) |
|
| Cukinia | 120g |
1,20 zł
(8,49 zł) |
|
| Curry | 6g |
0,41 zł
(1,69 zł) |
|
| Daktyle suszone | 200g |
6,38 zł
(6,38 zł) |
|
| Kakao w proszku | 50g |
2,33 zł
(6,99 zł) |
|
| Kalafior | 120g |
2,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Migdały | 100g |
8,49 zł
(8,49 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 250ml |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Ogórek gruntowy | 90g |
1,65 zł
(10,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 100g |
11,49 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 180g |
3,30 zł
(10,99 zł) |
|
| Pestki dyni | 5g |
0,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Pierś z indyka | 200g |
4,83 zł
(14,49 zł) |
|
| Polędwica sopocka | 24g |
0,68 zł
(16,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 40g |
0,26 zł
(3,29 zł) |
|
| Ryż brązowy | 80g |
0,60 zł
(2,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 30g |
1,02 zł
(4,59 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 20g |
0,40 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 15ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Śliwki suszone | 30g |
1,00 zł
(4,99 zł) |