Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki rozdrabniamy na drobno i miksujemy.
Autor: qba100
Składniki miksujemy z dodatkiem odrobiny wody (do uzyskania odpowiedniej konsystencji, pozwalającej na wylanie zawartości na patelnię) i smażymy całość na średnim ogniu na oleju. W efekcie otrzymujemy jeden gruby naleśnik. Po przełożeniu na talerz smarujemy dżemem niskosłodzonym - proponujemy morelowy, ale świetnie sprawdzi się każdy niskosłodzony dżem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 280g |
1,40 zł
(4,99 zł) |
|
| Cukier | 10g |
0,03 zł
(2,99 zł) |
|
| Daktyle suszone | 30g |
0,96 zł
(3,19 zł) |
|
| Dżem morelowy niskosłodzony | 100g |
1,53 zł
(4,29 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 50g |
0,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 15g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 180g |
1,74 zł
(3,39 zł) |
|
| Kefir, 2% tluszczu | 250g |
1,69 zł
(1,69 zł) |
|
| Malina | 150g |
3,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 20g |
0,71 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 40g |
1,50 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 230ml |
4,14 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 500g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 275ml |
0,96 zł
(3,49 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 72g |
0,22 zł
(2,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 20g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 20g |
0,43 zł
(3,19 zł) |
|
| Ser twarogowy chudy | 150g |
1,99 zł
(1,99 zł) |
|
| Ser twarogowy półtłusty | 250g |
3,99 zł
(3,99 zł) |