Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Amarantus ekspandowany | 6g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Bazylia (suszona) | 1g |
0,23 zł
(2,29 zł) |
|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Dorsz, świeży, filety bez skóry | 330g |
25,29 zł
(45,98 zł) |
|
| Kasza jaglana | 140g |
1,36 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 67g |
1,25 zł
(1,49 zł) |
|
| Makaron pełnoziarnisty | 50g |
0,60 zł
(5,99 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 300g |
5,99 zł
(9,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 250ml |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 12g |
0,08 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 1g |
0,17 zł
(1,69 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, liście | 1g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomidory | 520g |
2,77 zł
(3,99 zł) |
|
| Por | 280g |
4,86 zł
(7,98 zł) |
|
| Płatki jaglane | 60g |
0,84 zł
(2,79 zł) |
|
| Rodzynki | 22g |
0,49 zł
(4,49 zł) |
|
| Ser mozzarella | 50g |
1,28 zł
(3,19 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 3g |
0,02 zł
(1,99 zł) |
|
| Tymianek suszony | 1g |
0,20 zł
(2,19 zł) |