Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Jajka gotujemy na twardo. Gdy będą gotowe obieramy ze skorupki i kroimy na połowy. Z każdej wydrążamy żółtka, które wkładamy do miski aby czekały na resztę przyjaciół. Kroimy pieczarki na mniejsze kawałki i cebulę w kostkę. Następnie podsmażamy je na maśle. Żółtka gnieciemy widelcem i dodajemy wystudzone pieczarki wraz z cebulą. Aby wszystko scalić w całość dodajemy majonez i mieszamy. Po uzyskaniu jednolitej konsystencji wracamy do naszych białek jaj. W wcześniej wydrążone dziury nakładamy naszą masę, którą przyrządziliśmy przed chwilą. Aby uzyskać pełnię smaku należy dać się oswoić produktom w lodówce przez kilka minut. Smacznego! :)
Przepis przesłany przez: MyszkaKochaRahima
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Bułka grahamka | 150g |
2,05 zł
(2,67 zł) |
|
| Cebula | 200g |
0,47 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb tostowy pełnoziarnisty | 92g |
0,64 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 325g |
2,27 zł
(6,99 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 30g |
0,56 zł
(1,49 zł) |
|
| Majonez lekki (light) | 80g |
1,62 zł
(8,49 zł) |
|
| Makaron spaghetti, kukurydziano-ryżowy | 80g |
1,82 zł
(5,69 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 30g |
2,63 zł
(4,38 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 60g |
1,10 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieczarka świeża | 100g |
1,00 zł
(4,99 zł) |
|
| Polędwica sopocka | 24g |
0,68 zł
(16,99 zł) |
|
| Pomidory | 200g |
1,06 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 200g |
2,10 zł
(4,19 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 30g |
1,02 zł
(4,59 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 12g |
0,32 zł
(5,29 zł) |
|
| Suszone pomidory | 40g |
1,00 zł
(6,99 zł) |
|
| Tuńczyk w wodzie | 60g |
2,47 zł
(6,99 zł) |
|
| Łosoś, wędzony | 100g |
0,00 zł
(0,00 zł) |