Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Amarantus ekspandowany | 10g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Banan | 180g |
0,90 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 60g |
0,14 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Czarne jagody | 130g |
6,28 zł
(14,49 zł) |
|
| Groszek zielony konserwowy bez zalewy | 120g |
0,81 zł
(2,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 500g |
3,86 zł
(4,17 zł) |
|
| Kakao w proszku | 20g |
0,93 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 75g |
0,73 zł
(3,39 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 130g |
4,87 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 300ml |
1,05 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 260g |
1,30 zł
(4,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 90g |
1,12 zł
(4,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 20g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 60g |
6,89 zł
(11,49 zł) |
|
| Otręby owsiane | 60g |
1,28 zł
(3,19 zł) |
|
| Pieczarka świeża | 160g |
1,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 10g |
0,25 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 10g |
0,07 zł
(3,29 zł) |
|
| Ryż brązowy | 120g |
0,90 zł
(2,99 zł) |
|
| Soda oczyszczona | 5g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Szynka z indyka | 60g |
2,82 zł
(7,99 zł) |