Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 240g |
1,20 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Czerwona fasola (konserwowa) | 120g |
1,44 zł
(4,79 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Jarmuż | 100g |
2,80 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 500g |
3,86 zł
(4,17 zł) |
|
| Kakao w proszku | 20g |
0,93 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 70g |
0,68 zł
(3,39 zł) |
|
| Makaron kukurydziany | 140g |
1,29 zł
(4,59 zł) |
|
| Miód pszczeli | 120g |
4,50 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 260g |
1,30 zł
(4,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 60g |
6,89 zł
(11,49 zł) |
|
| Otręby owsiane | 60g |
1,28 zł
(3,19 zł) |
|
| Papryka czerwona | 70g |
1,28 zł
(10,99 zł) |
|
| Pesto z bazylią | 75g |
8,33 zł
(9,99 zł) |
|
| Pomidory | 120g |
0,64 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 200g |
2,79 zł
(3,49 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 10g |
0,25 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 10g |
0,07 zł
(3,29 zł) |
|
| Sałata masłowa | 20g |
0,71 zł
(4,99 zł) |
|
| Soda oczyszczona | 5g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |