Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Dodaj wszystkie składniki do robota kuchennego i miksuj aż do uzyskania zwartej masy., 2. Z masy formuj kulki wielkości pralinek, obtocz w wiórkach kokosowych. 3. Kulki schowaj do lodówki na co najmniej 30 min aby stwardniały. Smacznego :)
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 15g |
2,39 zł
(3,18 zł) |
|
| Banan | 600g |
2,99 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 450g |
12,58 zł
(13,98 zł) |
|
| Cebula | 240g |
0,57 zł
(1,89 zł) |
|
| Cukier | 5g |
0,01 zł
(2,99 zł) |
|
| Czosnek | 2g |
0,09 zł
(2,19 zł) |
|
| Daktyle suszone | 200g |
6,38 zł
(6,38 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 20g |
0,30 zł
(1,49 zł) |
|
| Fasola biała, nasiona suche | 80g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 120g |
0,84 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 50g |
2,33 zł
(6,99 zł) |
|
| Marchew | 20g |
0,06 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło orzechowe | 100g |
3,53 zł
(11,99 zł) |
|
| Migdały | 100g |
8,49 zł
(8,49 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 230ml |
4,14 zł
(8,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 400g |
1,20 zł
(2,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 30g |
0,84 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 70g |
0,49 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy nerkowca | 35g |
4,66 zł
(9,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 100g |
11,49 zł
(11,49 zł) |
|
| Pieczarka świeża | 500g |
4,99 zł
(4,99 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 30g |
0,25 zł
(2,49 zł) |
|
| Seler, korzeń | 20g |
0,08 zł
(2,69 zł) |
|
| Suszone pomidory | 7g |
0,17 zł
(6,99 zł) |
|
| Sól biała | 5g |
0,03 zł
(1,99 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 20g |
0,40 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 265ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ziemniaki | 60g |
0,11 zł
(3,69 zł) |
|
| Śmietana 18% | 50g |
0,42 zł
(1,69 zł) |