Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Przepis podesłany przez naszego użytkownika.
Kanapkę smarujemy serkiem. Na kanapkę kładziemy szynkę i pomidor.
Autor: qba100
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 150g |
0,35 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 174g |
1,22 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny (grecki) | 120g |
0,75 zł
(2,49 zł) |
|
| Kefir, 2% tluszczu | 250g |
1,69 zł
(1,69 zł) |
|
| Malina | 150g |
3,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 6g |
0,39 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 10g |
0,37 zł
(14,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 20g |
0,43 zł
(3,19 zł) |
|
| Papryka czerwona | 120g |
2,20 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieczarka świeża | 160g |
1,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 150g |
0,80 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 200g |
2,10 zł
(4,19 zł) |
|
| Płatki owsiane | 40g |
0,26 zł
(3,29 zł) |
|
| Schab bez kości | 100g |
1,84 zł
(11,59 zł) |
|
| Ser twarogowy półtłusty | 120g |
1,92 zł
(3,99 zł) |
|
| Serek typu "Fromage" naturalny | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 70g |
1,04 zł
(5,19 zł) |
|
| Szparagi | 150g |
3,60 zł
(11,99 zł) |
|
| Szynka z indyka | 50g |
2,35 zł
(7,99 zł) |
|
| Sól himalajska | 1g |
0,01 zł
(3,49 zł) |
|
| Woda | 12ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |