Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 60g |
0,30 zł
(4,99 zł) |
|
| Cukier | 53g |
0,16 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukier trzcinowy nierafinowany | 70g |
0,77 zł
(5,49 zł) |
|
| Cukier wanilinowy | 35g |
1,05 zł
(1,29 zł) |
|
| Cynamon | 20g |
2,54 zł
(4,58 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 45g |
0,67 zł
(1,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 165g |
1,15 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 75g |
0,73 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 30g |
0,56 zł
(1,49 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 30g |
0,25 zł
(2,79 zł) |
|
| Masło | 140g |
3,49 zł
(4,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 10g |
0,37 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 250g |
0,75 zł
(2,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 200ml |
0,70 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 300ml |
2,85 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka orkiszowa | 150g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 720g |
2,15 zł
(2,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Otręby pszenne | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Papryka czerwona | 40g |
0,73 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 100g |
1,40 zł
(3,49 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 1g |
0,03 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 60g |
0,39 zł
(3,29 zł) |
|
| Ser mozzarella | 125g |
3,19 zł
(3,19 zł) |
|
| Soda oczyszczona | 1g |
0,01 zł
(1,29 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 150ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Żółtko jaja kurzego | 40g |
0,28 zł
(6,99 zł) |