Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Zmiksuj wszystkie składniki (lub wrzuć do wyciskarki).
Przepis przesłany przez użytkownika
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 180g |
0,90 zł
(4,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Filet z łososia | 80g |
7,87 zł
(24,59 zł) |
|
| Jabłko | 360g |
1,57 zł
(3,49 zł) |
|
| Ksylitol | 7g |
0,36 zł
(12,99 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 80g |
3,12 zł
(7,79 zł) |
|
| Marchew | 15g |
0,05 zł
(2,29 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 100ml |
0,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 125ml |
0,87 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 6g |
0,53 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej kokosowy | 7g |
0,35 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 5g |
0,03 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 70g |
1,28 zł
(10,99 zł) |
|
| Pesto z bazylią | 15g |
1,67 zł
(9,99 zł) |
|
| Pomarańcze | 240g |
1,50 zł
(7,49 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 2g |
0,05 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 100g |
0,66 zł
(3,29 zł) |
|
| Płatki ryżowe | 50g |
0,89 zł
(3,19 zł) |
|
| Sałata masłowa | 20g |
0,71 zł
(4,99 zł) |
|
| Suszone pomidory | 14g |
0,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 140g |
2,79 zł
(3,99 zł) |