Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 300g |
1,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Bułka do hamburgera z sezamem | 106g |
1,47 zł
(4,15 zł) |
|
| Cebula czerwona | 20g |
0,09 zł
(2,99 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 75g |
0,73 zł
(3,39 zł) |
|
| Keczup (ketchup) | 30g |
0,42 zł
(5,29 zł) |
|
| Makaron pełnoziarnisty | 120g |
1,44 zł
(5,99 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 200g |
4,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Mieszanka włoska mrożona | 200g |
2,66 zł
(5,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 10g |
0,37 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 428ml |
1,49 zł
(3,49 zł) |
|
| Musztarda | 40g |
0,52 zł
(2,49 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 50g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 20g |
0,17 zł
(7,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 15g |
0,10 zł
(6,99 zł) |
|
| Pomidory | 40g |
0,21 zł
(3,99 zł) |
|
| Przyprawa włoska | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sałata | 10g |
0,36 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 100g |
3,40 zł
(4,59 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |