Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Rzodkiewkę pokrój w plasterki. 2. Wafle ryżowe posmaruj hummusem i obłóż rzodkiewką.
Zmiksuj wszystkie składniki (lub wrzuć do wyciskarki).
Przepis przesłany przez użytkownika
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Białko jaja kurzego | 70g |
0,49 zł
(6,99 zł) |
|
| Bulion warzywny | 0g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Cebula | 20g |
0,05 zł
(1,89 zł) |
|
| Czosnek | 0g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Hummus naturalny | 80g |
2,99 zł
(2,99 zł) |
|
| Jabłko | 360g |
1,57 zł
(3,49 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 25g |
0,47 zł
(1,49 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 40g |
0,98 zł
(2,69 zł) |
|
| Liść laurowy | 0g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Makaron kukurydziany | 70g |
0,64 zł
(4,59 zł) |
|
| Marchew | 35g |
0,11 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 150g |
3,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Pesto z bazylią | 30g |
3,33 zł
(9,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 0g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomarańcze | 240g |
1,50 zł
(7,49 zł) |
|
| Pomidory | 250g |
1,33 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 100g |
1,40 zł
(3,49 zł) |
|
| Rzeżucha | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Rzodkiewka | 60g |
1,25 zł
(2,49 zł) |
|
| Seler, korzeń | 20g |
0,08 zł
(2,69 zł) |
|
| Sól biała | 0g |
0,00 zł
(0,00 zł) |