Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Ugotuj kaszę. 2. Zmiksuj w blenderze wszystkie składniki. 3. Posyp sezamem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 70g |
0,17 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 140g |
1,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukier | 5g |
0,01 zł
(2,99 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 25g |
0,37 zł
(1,49 zł) |
|
| Kasza jaglana | 52g |
0,50 zł
(3,39 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 150ml |
0,52 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka gryczana | 85g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka z ciecierzycy (cieciorki) | 85g |
1,70 zł
(7,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 25g |
0,17 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwki zielone marynowane, konserwowe | 38g |
0,66 zł
(3,49 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 0.25g |
0,04 zł
(1,69 zł) |
|
| Papryka czerwona | 300g |
5,50 zł
(10,99 zł) |
|
| Pesto z bazylią | 20g |
2,22 zł
(9,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 0.25g |
0,02 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 400g |
4,19 zł
(4,19 zł) |
|
| Sałata masłowa | 30g |
1,07 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 40g |
1,36 zł
(4,59 zł) |
|
| Sezam | 5g |
0,13 zł
(7,79 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Szynka z indyka | 50g |
2,35 zł
(7,99 zł) |
|
| Sól himalajska | 5g |
0,05 zł
(3,49 zł) |
|
| Woda | 175ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |