Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Ananas | 100g |
1,00 zł
(7,99 zł) |
|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Bulion warzywny | 500g |
54,61 zł
(55,92 zł) |
|
| Cebula | 25g |
0,06 zł
(1,89 zł) |
|
| Czosnek | 30g |
1,31 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 100g |
1,74 zł
(8,69 zł) |
|
| Groszek zielony konserwowy bez zalewy | 100g |
0,67 zł
(2,69 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Kapusta pekińska | 200g |
1,88 zł
(7,99 zł) |
|
| Kiwi | 225g |
3,37 zł
(7,49 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 8g |
0,96 zł
(2,99 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 20g |
0,49 zł
(2,69 zł) |
|
| Marchew | 30g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 24g |
0,90 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 15g |
0,66 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 50g |
0,92 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomidory | 240g |
1,28 zł
(3,99 zł) |
|
| Por | 55g |
0,95 zł
(3,99 zł) |
|
| Ryż brązowy | 90g |
0,67 zł
(2,99 zł) |
|
| Seler, korzeń | 20g |
0,08 zł
(2,69 zł) |
|
| Ziemniaki | 100g |
0,18 zł
(3,69 zł) |