Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Bułka do hamburgera z sezamem | 53g |
0,73 zł
(4,15 zł) |
|
| Bułka grahamka | 75g |
1,03 zł
(1,78 zł) |
|
| Cebula czerwona | 10g |
0,05 zł
(2,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 140g |
1,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Kasza jaglana | 54g |
0,52 zł
(3,39 zł) |
|
| Keczup (ketchup) | 15g |
0,21 zł
(5,29 zł) |
|
| Masło | 6g |
0,15 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 100g |
2,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 300ml |
2,85 zł
(9,49 zł) |
|
| Musztarda | 20g |
0,26 zł
(2,49 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 10g |
0,09 zł
(7,99 zł) |
|
| Pomidory | 290g |
1,54 zł
(3,99 zł) |
|
| Sałata | 25g |
0,89 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 20g |
0,68 zł
(4,59 zł) |
|
| Szynka z indyka | 60g |
2,82 zł
(7,99 zł) |
|
| Łosoś, wędzony | 50g |
0,00 zł
(0,00 zł) |