Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Płatki zalewamy ok. 0,5 l wrzącej wody i odstawiamy pod przykryciem na kilka godzin. Następnie odlewamy z nich wodę. Zalewamy mlekiem i mieszamy z posiekanymi migdałami, pokrojonym na drobne kawałki bananem i karobem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Amarantus ekspandowany | 6g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Banan | 60g |
0,30 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 20g |
0,56 zł
(6,99 zł) |
|
| Brzoskwinia | 170g |
1,19 zł
(3,49 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 800g |
7,98 zł
(7,98 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 512g |
3,58 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 100g |
4,66 zł
(6,99 zł) |
|
| Karob | 6g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ksylitol | 30g |
1,56 zł
(12,99 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Migdały | 35g |
2,97 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 300g |
11,24 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 250ml |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 230ml |
2,18 zł
(9,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 440ml |
3,08 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka gryczana | 260g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 60g |
0,75 zł
(4,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 70g |
0,49 zł
(6,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 14g |
0,35 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 40g |
0,26 zł
(3,29 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 30g |
1,02 zł
(4,59 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Truskawki | 50g |
1,20 zł
(11,99 zł) |