Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Ugotuj kaszę. 2. Zmiksuj w blenderze wszystkie składniki. 3. Posyp sezamem.
1. Sałatę opłucz przełóż do miseczki. 2. Wszystko pokrój i wyłóż na sałatę. 3. Skrop oliwą i dopraw. 4. Zjedz z opieczonym chlebem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 600g |
2,99 zł
(4,99 zł) |
|
| Cynamon | 5g |
0,64 zł
(2,29 zł) |
|
| Czarne oliwki | 30g |
1,05 zł
(4,99 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 15g |
0,22 zł
(1,49 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Kasza jaglana | 52g |
0,50 zł
(3,39 zł) |
|
| Mango | 560g |
10,53 zł
(15,98 zł) |
|
| Masło orzechowe | 100g |
3,53 zł
(11,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 230ml |
4,14 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 150ml |
0,52 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 125ml |
1,19 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka ryżowa | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 30g |
0,84 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 15g |
0,10 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 20g |
0,88 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy nerkowca | 35g |
4,66 zł
(9,99 zł) |
|
| Pieczywo tostowe, grahamowe | 90g |
1,17 zł
(6,49 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 240g |
3,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Rukola | 40g |
2,40 zł
(5,99 zł) |
|
| Ser mozzarella | 90g |
2,30 zł
(3,19 zł) |
|
| Sezam | 5g |
0,13 zł
(7,79 zł) |
|
| Suszone pomidory | 90g |
2,25 zł
(6,99 zł) |